taxi łeba 24h logo

733 969 798

Zamów TAXI

Atrakcje Łeby

Atrakcje Łeby

Jeśli przyjechaliśmy do Łeby i obawiamy się zwiedzania pobliskich miejsc czy też atrakcji, nie powinniśmy się aż zanadto obawiać, z jednego, prostego powodu!

Eco Busy Łeba oferują swoje kursy na terenie całego miasta Nowęcina, a także Łeby! Jedyne co musisz zrobić, to zadzwonić na naszą infolinię, która swój dostęp oferuje przez 24h na dobę! Kierowca meleks Łeba, odbierze Państwa z każdego wcześniej podanego adresu na infolinii, wymienionych wyżej opisanych miast!

Jednakże nawiązując do wszystkich miejsc mieszczących się, na tym niewątpliwie urokliwym i wyjątkowym obszarze, warto wspomnieć o Porcie Jachtowym w Łebie. Teren portu oprócz jego niepowtarzalnych widoków, znany jest jako miejsce organizowanych licznie imprez, koncertów, biesiad przy ogniskach lub też muzyki szantowej! Jeśli mówimy odbywanych się tam imprezach musimy wspomnieć o Bursztynowych Regatach w klasie laser, eliminacjach do Mistrzostw Świata i Europy w klasie Optymist oraz Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Indywidualności Muzycznych!

Szukając jednak miejsca do aktywnego spędzenia czasu, zwracamy uwagę na Power Park inaczej zwany rodzinnym parkiem rozrywki, zawierającym 3 tory gokartowe, Park Linowy, Tor Quad-owy dla dzieci, Pole do gry w Paintball, Skok Wahadłowy, Ściankę Wspinaczkową, Strzelnicę, Tor Off- Road. Twórcy obiektu nie zapomnieli także o tych najmłodszych, bowiem na terenie parku mieści się również plac zabaw dla dzieci! Co ciekawsze, swoje wyczyny możemy nagrać! Skok wahadłowy z kamerą HD na kasku to niesamowite przeżycie i z pewnością warto je utrwalić na pamiątkę. Park jest oddalony od centrum miasta około 3km, więc tutaj meleksy Łeba służą pomocą. Chętnie nasi kierowcy  melex Łeba , dowiozą Państwa do wyżej wspomnianej lokalizacji bądź też odbierzemy i odwieziemy w wybrane wcześniej miejsce.

Jednak jeśli dotychczas wymienione atrakcje nie wzbudzają w nas jakiejkolwiek ciekawości możemy zaproponować obiekt Labirynt Park Łeba. Labirynt Naturalny określa się jako główną atrakcję przeznaczoną jedynie dla tych śmiałych i posiadających dobrą orientację w terenie osób! Co więcej, w Labirynt Park Łeba znajduje się także magiczny ogród drewnianych gier wielkoformatowych, family place, labirynty klasyczne oraz boule czyli tradycyjną francuską grę towarzyską z elementami zręcznościowymi!

Z dziwniejszych i intrygujących miejsc znajdujących się w okolicach Łeby, nie sposób wymienić Domu do Góry Nogami i Parku Dinozaurów! Ten pierwszy określany jest jako jeden z najciekawszych atrakcji Łeby! Ponadto jest to miejsce przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Nawiązując do drugiego miejsca, o którym wcześniej wspomnieliśmy, Park Dinozaurów to świetne miejsce do nauki i rozrywki również dla każdego! Realistycznie wykonane modele dinozaurów, profesjonalna obsługa pracowników parku, autentyczne wykopaliska oraz nowoczesne technologie zapewnią Państwu mnóstwo niezapomnianych wrażeń, podobnie jak nasze pojazdy.

Nam jedynie pozostaje zaprosić do skorzystania z tych wszystkich fantastycznych i ciekawych miejsc, przypominając o fakcie ich nasze meleksy kursują na terenie całego miasta Łeba oraz Nowęcin. Do zobaczenia!

Social Share: