taxi łeba 24h logo

733 969 798

Zamów TAXI

Fokarium – Sea Park Sarbsk

taxi łeba do sea park fokarium w łebie

Fokarium – Sea Park Sarbsk

Park z pokazami fok i piracką strefą zabaw, a także replikami stworzeń morskich i wraku statku.

Na polskim wybrzeżu możemy spotkać przede wszystkim fokę szarą, gdzie jej jedyną ostoją w Polsce jest rezerwat Mewia Łacha w ujściu Wisły do Morza Bałtyckiego. Sto lat temu w Bałtyku żyło 100 tysięcy fok szarych.

Park Rekreacyjno-Edukacyjny Sea Park Sarbsk to obiekt związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, a także kulturą i historią regionu Pomorza.

FOKARIUM: Sea Park to pierwszy w Polsce park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów na terenie Pomorza. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Sarbsk w odległości 10km od centrum Łeby. Dojazd komfortowym busem taxi Łeba zajmuje około 10 min, zlecenia na kurs do fokarium przyjmujemy w godzinach otwarcia parku jak i również po zamknięciu odbieramy ostatnich klientów.

To jedyne w Polsce fokarium gdzie można zobaczyć foki szare oraz foki pospolite, ale również niezwykle inteligentne uchatki kalifornijskie, które normalnie zamieszkują zachodnie wybrzeże Ameryki Północnej. Karmienie fok to chyba największa atrakcja dla małych i dużych. O wyznaczonych godzinach odbywa się ich karmienie z pokazem umiejętności.

Cały pokaz trwa około 35-45 minut w zależności od tego jak współpracują foki. Podczas jego trwania prezentują one swoje umiejętności takie jak zabawy z piłką, skoki w wodzie, skoki przez obręcze, taniec z piłką i śpiew. Foki wprawiają w zachwyt nie tylko dzieci, ale również i dorosłych.

Sea Park Sarbsk to również inne atrakcje takie jak Place zabaw, park linowy, park trampolin, seans z Błękitkiemczyprzejazd pirackim pociągiematrakcje dla najmłodszych uczestników wycieczki.

Taxi Łeba gorąco zachęca do odwiedzenia tego parku gdyż feedback od klientów ,którzy odwiedzili park jest bardzo pozytywny. Kierowcy w czasie podróży chętnie odpowiedzą na wszelkie wasze pytania gdyż ich wiedza na temat Łeby i okolic jest bardzo obszerna. Każdy pracownik taxi Łeba jest odpowiednio wyszkolony tak aby Państwo byli zadowoleni z naszych usług i polecali nas innym.

Social Share: