taxi łeba 24h logo

733 969 798

Zamów TAXI

latarnia Stilo

taxi łeba do latarni stilo

latarnia Stilo

Latarnia Stilo z Taxi Łeba

Latarnia Morska „Stilo” zlokalizowana jest we wsi Stilo, nazywaną również Osetnik. Latarnia Stilo znajduje się około 15-20 km na wschód od Łeby. Trasa rowerowa z Łeby do Stilo wynosi ok.11-12 km. Taxi Łeba Przygotowało dla Was kilka podstawowych informacji, które warto wiedzieć wybierając się na wycieczkę do Latarni w czasie wakacyjnym:

Wysokość latarni: 33,4 m, wysokość światła: 75 m n.p.m.

Położenie geograficzne: szerokość 54°47’18” N długość 17°44’11” E

Latarnia morska w Stilo jest otwarta w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień latarnia otwarta jest w godzinach 10 -13/14 -17.

Godziny otwarcia Latarni w lipcu i sierpniu: 10 – 19

Cennik: wstęp normalny 8zł, wstęp ulgowy 6zł (przysługuje dzieciom powyżej 4 roku życia, młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunem).

Kurs z taxi Łeba do Latarni Stilo z centrum Łeby trwa około 30 minut ,oprócz standardowego kursu na taksometrze oferujemy cenę umowną oraz na życzenie klienta czekamy około 45 min pod Latarnią Stilo na parkingu.

Taxi Łeba Twoja najlepsza taxi w Łebie.

Nasze taksówki i wykwalifikowani kierowcy sprawią, że wasz kurs będzie bardzo miły i przyjemny. Służymy dla Państwa wszelką wiedzą na temat Łeby i okolic, a sama topografia Łeby jest nam dobrze znana. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę i 7 dni w tygodni. Każdy pojazd taxi Łeba jest wyposażony w terminal płatniczy, gdzie mogą Państwo bezgotówkowo uiścić opłatę za przejazd.

Social Share: