taxi łeba 24h logo

733 969 798

Zamów TAXI

Wydmy ruchome

taxi łeba na wydmy ruchome

Wydmy ruchome

Wydmy ruchome – położone na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego, między morzem Bałtyckim a jeziorem Łebsko.40 metrowe wydmy są unikatowym miejsce w skali całego polskiego wybrzeża, a sam obszar to 500 hektarów co czynią do największy kompleks wydmowy w Europie. Rocznie wydmy odwiedza kilkaset tysięcy turystów.

Słowiński Park Narodowy leży na północy Polski i jest przede wszystkim znany z ruchomych wydm, które dzięki ciągle wiejącym wiatrom przesuwają się do 15cm rocznie w głąb lądu. Na obszarze parku znajduję się trzecie pod względem wielkości jezioro Łebsko. Łeba jest oddalona od wydm ruchomych jedynie 9 km i stanowi doskonałą bazę wypadową do wszystkich atrakcji na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.

Aby udać się na wycieczkę w kierunku wydm ruchomych polecamy oczywiście skorzystać z usługi

taxi Łeba i w komfortowych warunkach dojechać bezpiecznie do celu. Dojazd naszą taksówką z Łeby zajmuje około 10 min ,trasa kończy się przy bramie Słowińskiego Parku Narodowego w miejscowości Rąbka. Tam klienci taxi Łeba mają do pokonania kolejne 5 km ,mając do wyboru transport wewnętrzny Parku narodowego pojazdami elektrycznymi ,szczegółowe informacje odnośnie pojazdów elektrycznych poruszających się po parku można zasięgnąć na stronie www.ecobusyleba.pl tam można zasięgnąć informacji odnośnie cen oraz częstotliwości kursowania meleksów.

Jeżeli chodzi o powrót z Rąbki do centrum miasta Łeby taxi Łeba ponownie służy transportem, wystarczy zadzwonić na infolinie pod numerem 733969798 i zamówić kurs. Maksymalny czas oczekiwania na taksówkę zazwyczaj wynosi około 15 minut.

Social Share: