taxi łeba 24h logo

733 969 798

Zamów TAXI

Taxi -Łeba my Taxi

taxi łeba czeka na odbiór klientów

Taxi -Łeba my Taxi

Jeśli udaliście się na krótki urlop lub wymarzone wakacje do Łeby i martwicie się jak poruszać się po Łebie i jak zwiedzić miasto oraz atrakcje na was czekające rozwiązaniem waszego problemu są pojazdy My TAXI Łeba

Wiele osób zadaje sobie pytanie ile kosztuje melex Łeba. Ceny przejazdów meleks Łeba zaczynają się od 6 zł za osobę ,są uzależnione od czasu trwania wycieczki oraz ilości osób. Eco busy melex Łeba posiadają duże zniżki i rabaty dla grup zorganizowanych oraz koloni, szczególnie w kierunku wydm ruchomych do urokliwej miejscowości Rąbka , gdzie mieszczą się kasy Słowińskiego Parku Narodowego.

Podróżując po Łebie z dziećmi warto odwiedzić seapark w Sarbsku , gdzie mieści się olbrzymie fokarium gdzie oprócz foczek znajdują się eksponaty mórz  i oceanów jak i również różnego rodzaju place zabaw , dmuchańce oraz strefa gastronomi.Wycieczka do fokarium zazwyczaj zamuję około 3 godzin , sam dojazd melexem z Łeby trwa 30 minut. Podczas złych warunków pogodowych melex Łeba wyposażone są w kurtyny przeciwdeszczowe więc transport tymi pojazdami jest komfortowy nawet podczas niekorzystnej pogody.

Melex na wydmy kosztuje 8zł od osoby z centrum miasta Łeby do Rąbki , następnie czeka nas przesiadka na pojazdy parkowe ,które również są elektryczne i kosztują 16.50 zł od osoby dorosłej w jedną stronę. Podczas sprzyjających warunków pogodowych zalecamy turystom spacer od Rąbki do wydm ,gdyż trasa prowadzi przez teren o wysokich walorach przyrodniczych Słowińskiego Parku narodowego.

Podsumowując melex Łeba ułatwi Państwu poruszanie się po Łebie i okolicznych atrakcjach. Kierowcy są bardzo uprzejmi i na wszelkie pytania odnośnie historii Miasta Łeba oraz ciekawostką chętnie opowiedzą podczas usługi zwiedzania miasta.

Social Share: