taxi łeba 24h logo

733 969 798

Zamów TAXI

Taxi melex Łeba

łeba taxi przy camping 41

Taxi melex Łeba

Zadzwoń i zamów szybki transport z taxi Łeba.

Nasze pojazdy zabierają  kilkanaście osób i bagaże. Zapewniamy transport dla nowo przybyłych gości. Organizujemy wycieczki do różnych atrakcji w okolicy.Wiodącym kierunkiem pośród turystów odwiedzających Łebę są wydmy ruchome w Słowińskim Parku Narodowym, z taxi Łeba bezpiecznie dojedziemy do miejscowości Rąbka, następnie czeka was spacer bądź skorzystanie z oferty melex łeba www.ecobusyleba.pl. Zachęcamy do skorzystania z ich usług , jeżeli chodzi o trasę rąbka kierunek wydmy ruchome.

Taxi Łeba w ofercie ma również dla was kursy i transfery na lotniska zlokalizowane w całej Polsce.Najbliższym lotniskiem od Łeby jest lotnisko w Gdańsku.Mamy atrakcyjne ceny na przejazdy w kierunku lotniska oferując podróż komfortowym busem 9 osobowym z dużą powierzchnią na bagaże.Odbierając was z lotniska nasi doświadczeni kierowcy są w stanie zaproponować wam dobrą i w przyzwoitych cenach restaurację ,oraz polecić hotele i pensjonaty jeśli nie mieliście wcześniej nic zarezerwowanego.

Zachęcamy do skorzystania z usług taxi łeba ,jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą taxi w Łebie ,posiadamy nowoczesne pojazdy oraz wykwalifikowanych kierowców, znających topografie Łeby oraz całego pomorza.

Social Share: